Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

 • BAYİLİK / İŞ ORTAKLIĞI • Bayilik / İş Ortaklığı Programı kapsamında firmalar ile alternatif iş modelleri geliştiriyoruz. Günümüz koşullarına ve sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiğimiz iş modellerimizde esnek çalışma seçenekleri sunmaya çalışıyoruz. Bayilik / İş Ortaklığı Programı kapsamında çalışacağımız firmanın sektörüne, çalışma yöntemine ve operasyonel süreçlerine uyumlu şekilde anlaşmalar yapıyoruz.

  Bayilik / İş Ortaklığı ağımıza katılarak güçlü bir dijital ailenin parçası olma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.
   
  Dijital sistemlerimiz ile yüksek kazanç elde edebilir ve müşteri ağınızı oluşturabilirsiniz.
   

  Bayilik / İş Ortaklığı Programı ile size dijital ortamda farklı bir iş modeli sunuyoruz. Bulunduğunuz bölgede e-ticaret yazılımlarımıza, dijital ürünlerimize ihtiyacı olacak bir çok müşteri firma sizleri bekliyor olabilir. Potansiyelinizi kendi müşteri ağınızı oluşturarak kazanca dönüştürebilirsiniz.

  LidyMAX teknik ve teknolojik açıdan oldukça güçlü bir altyapıya, her zaman sizlere destek sağlayan profesyonel bir ekibe sahiptir.

  Bir işletme sahibi yada freelancer olarak hizmet sunan bir kişi olabilirsiniz. İşinize ek bir iş kazandırmayı istiyorsanız yada yeni bir iş girişiminde bulunmak istiyorsanız LidyMAX'ın sizlere yönelik çözümleri bulunmaktadır.

  Zaman kaybetmeden LidyMAX ekibi ile iletişim kurabilir, dijital dünyada yeni bir iş yaşantısı ile yüksek kazanca adım atabilirsiniz.

   


Bizi Takip Edin

X
Hemen Arayın